Tiger Jilet

Tiger Jiletleri: Toptan & Perakende Satış

Şirketimiz Tiger jiletini uzun yıllardır tüm Türkiye’deki müşterilerimize toptan ve perakende olarak dağıtmaktadır. Yüzlerce müşterimize tanıştığımız günden bu yana kusursuz hizmet vermekteyiz.  En iyi fiyat garantisi ile her zaman sanayicinin yanındayız. En küçüğünden, en büyüğüne kadar tüm işletmelere isterlerse tedarik takvimi belirleyip tiger jilet gönderebilmekte isterlerse kendi siparişleri akabinde sevk etmekteyiz.

Sipariş Hattı: 0212 798 25 98

Herşeyin bir sebebi olmalı, kalitenin de vardır. Üstün çalışma disiplini ile üretilen bu ürünler hiçbir aşama atlanmadan titizlikle ve en kaliteli malzemeyle üretilir. Zaten en önemlisi de bu değil mi ? Evet.

Tiger jileti diğerlerinden farklı kılan nedir ?

Ülkemizde malesef sanayiciler bilgi kirliliğinden dolayı dilme, kesme, ebatlama, traşlama gibi uygulamalarda sanayiye uygun üretilmiş olan jiletleri değil kuaför malzemesi olarak bilinen traş jiletlerini kullanmaktadır. Bu yanlış kullanım sonucunda ürün kalitesinde düşme, işte zaman kaybı ve yaralanmalar ortaya çıkmaktadır. Tiger jilet ise sanayiye uygun üretildiği için bu tür istenmeyen durumların önüne geçer bunun yanı sıra ekonomik açıdan da işletmeyi rahatlatır. Sürekli bulunabilmesi ve uygun fiyatı ile tüm müşterilerimizin ilgi odağında bulunuyor.

Tiger Jilet hangi sektörlerde kullanılmaktadır ?

Ambalaj, deri, tekstil, matbaa, folyo, streç film, hobi uygulamaları, endüstriyel kesim makinaları, konfeksiyon alanlarında sıkça kullanılmaktadır. Tiger marka jilet her sektörde ekonomik bir çözüm olarak yaygın olarak tercih edilmektedir.

Sipariş Hattı: 0212 798 25 98

Kargo ücretini kim öder ?

Kargo ücreti alıcıya aittir. Buna karşın müşterilerimize her siparişte anlaşmalı kargoları olup olmadığını sormakta ve teyit etmekteyiz böylelikle kargo ücretlerinin düşük kalmasını sağlamaktayız. Talebiniz doğrultusunsa kargonuzu Yurtiçi, Aras, MNG, Sürat veya UPS kargoya teslim etmekteyiz.

Anlaşmalı kargonuz yok ise ne olacak ?

Tabiki yine ekonomik bir çözümümüz var. UPS kargo ile yaptığımız anlaşma neticesinde; 1 Kutu, 1 Koli (150 kutu) hatta 1 Kasa (500 kutu) dahi sipariş verirseniz cüzi bir kargo ücretini faturanıza ekleyerek peşin ödemeli olarak adresinize teslim edilmesini sağlıyoruz.

Tiger Jilet’in ölçüleri nedir ?

Tiger jilet standart ölçülere sahiptir uzunluğu 43 mm, eni 22 mm ve kalınlığı 0,13 mm dir. 3 deliklidir. Kenarları ovaldir.

1 Kutuda Kaç jilet var ?

1 Kutu içerisinde 100 adet jilet bulunmaktadır. Kutuyu açtığınızda içinden 10 tane küçük kibrit kutusu şeklinde kutucuk vardır ve her kutucukda 10 adet jilet var. 10 x 10 olmak üzere, 1 kutudan 100 tane jilet çıkmaktadır. Her bir jilet kağıda sarılmış vaziyettedir.

TIGER JİLETLERİ
CML MAKİNA VE YED. PAR. TİC. ©

Ömerli Mah. Adnan Kahveci Cad. No: 50 Arnavutköy – İstanbul – TÜRKİYE

TEL: +90 212 798 25 98  

www.cmlmakina.com   info@cmlmakina.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir